Krštenje: Marta Bedeković

U nedjelju 14. listopada 2018. godine kada crkva  XXVIII. Nedjelju kroz godinu u kojoj zahvaljuje za Primljena Božja Dobročinstva ili dane Kruha, na misi u 11.00 sati pod kojom su nam se predstavili i kandidati za primanje Prve Sv. Pričesti iduće godine u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Marta Bedeković. Marta je kći Jurice Bedeković i Maje rođ. Senko iz Kaštelanca, Vukovićeve ulice br. 42. Kumovi na krštenju bili su bračni par Josip Friščić i Jasminka rođ. Klen iz župe Uznesenja BD Marije na nebo – Zajezda. Marta je drugo djete u obitelji i ima brata Mihaela (6 god.), dok kumovi imaju kćer Paolu (6 mjeseci.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet