Krštenje: Lucija Pačalat

U subotu 12. svibnja 2018. godine kada crkva slavi spomen na svetog Leopolda Bogdana Mandića, drugog kanoniziranog hrvatskog sveca i na dan primanja Svete Potvrde u našoj župi i u predvečerje sutrašnje VII. Vazmene nedjelje u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova u 16.00 sati pridružena je Lucija Pačalat. Lucija je kći Anđelka Pačalata i Ivane rođ. Sinković iz Kolodvorske ulice 19 iz Jalžabeta. Kuma na krštenju bila je Anđela Sinković iz župe Sveti Križ Začrtje inače teta maloj Luciji. Lucija ima braću i sestre Martinu (17 god.), Anu (15 god.) koja je toga dana na misi u 17.00 sati primila sakrament Svete Potvrde, Davida (12 god.), Filipa (7 god.) i Jakova (2 god.). Lucija je nećakinja našeg domaćeg sina svećenika vlč. Krunoslava Pačalata koji zbog bolesti nije moga biti na krštenju. Roditeljima, kumi i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet