Krštenje: Borna Novak

U subotu 9. ožujka 2018. godine u predvečerje sutrašnje IV. Korizmene nedjelje u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova na misnome slavlju u 17.00 sati koju je predvodio vlč. Branko Švogor župnik u župi Rođenja BDM u Drnju pridružen je Borna Novak. Borna je sin Silvija Novaka i Martine rođ. Repnjak iz Vinogradske ulice 29 iz Jakopovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Mario Cecelja i Sanja rođ. Ptiček iz Leštakovca, naša župa. Vlč. Branko je ujak majci maloga Borne kojega je krstio. Borna ima brata Ivana (1,5 god.), dok kumovi imaju sina Simona (5,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!