Vjenčanje: Tomašković – Novak

U petak na blagdan svetih arkanđela Mihaela, Gabrijela i Rafaela 29. rujna misom u 17.00 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Igor Tomašković mladenac sin Dragutina Tomašković i Terezije rođ. Kočet iz Staromlinske ulice 78, iz Kućana Gornjeg, župa Uskrsnuća Isusova – Kućan Marof i Danijela Novak mladenka kći Predraga Novak i Snježane rođ. Filipašić iz Leštakovca 56, naša župa. Kumovi na vjenčanju bili su bračni par Danijel Lacko i Martina rođ. Filipašić iz Trnovca. Na misi su čitači bili brat i šogorica naše mladenke inače aktivnih vjernika naše župne zajednice, a pjevanje je uveličao naš zbor sv. Elizabete u kojem aktivno pjeva i majka od mladenke. Mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet