Krštenje: Roko Kukec

U subotu 16. rujna 2017. godine kada crkva slavi spomen na svete mučenike Kornelija papu i Ciprijana biskupa i u predvečerje sutrašnje XXIV. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova na misnome slavlju u 18.00 sati pridružen je Roko Kukec. Roko je sin Marka Kukec i Lucije rođ. Šmrček iz Varaždinske ulice 85 iz Jalžabeta. Kumovi na krštenju bili su bračni par Nikola Lončarić i Barbara rođ. Đuran iz župe sv. Martina biskupa iz Martijanca. Roko je prvorođeni sin u svojoj obitelji, dok kumovi imaju sina Petra (4 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!