Krštenje Nikolina Rušec

U nedjelju 7. svibnja 2017. godine kada crkva slavi IV. Vazmenu Nedjelju tj. Nedjelju Dobroga Pastira, a naša župna zajednica imala je Prvu Pričest u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova u 9.10 sati pridružena je Nikolina Rušec. Nikolina je kći Ivice Rušeca i Suzane rođ. Kokan iz Kelemena, Varaždinske ulice 41. Kumovi na krštenju bili su bračni par Ivo Grgić i Etuša rođ. Hižak iz Kelemena, naši župljani. Nikolina ima brata Davida (13 god.) te sestru Manuelu (9 god.), koja je toga dana pristupila Prvoj Svetoj Pričesti dok kumovi imaju  dva sina Marinka (20 god.) i Petra (8 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet