Krštenje: Zrinka Sekačić

U subotu  18. III.  u predvečerje III. Korizmene nedjelje kao četvrti novokrštenik u 2017 godini i kao sedmo dijete u svojoj obitelji u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja, te po vjeri svojih roditelja i kumova na krsnome slavlju u 16.00 sati koje je predvodio kao delegat našega varaždinskoga biskupa msgr. Antun Perčić – kancelar varaždinske biskupije pridružena je Zrinka Sekačić. Zrinka je kći Josipa Sekačić i Martine rođ. Koprek  iz Varaždinske ulice 63 iz Kelemena. Kumovi na krštenju bili su supružnici Tomica Boršćak i Jasmina rođ. Čurila iz župe Sveti Ilija. Zrinka je sedmo dijete u obitelji koju krase i pet kćeri i jedan sin Jelena (16 god.), Anja (15 god.), Maja (12 god.), Petra (10 god.) i Nikolina (9 god.), Martin (2 god.) također i kumovi imaju djevojčicu i dječaka  Valeriju (6 god.) i Dominika (5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet